Sevgili Öğrenciler,

2020-2021 akademik yılında eğitim öğretime başlayan fakültemizde, 5 yıllık süre içerisinde sizlerle bir arada olacak olmanın heyecanı içerisindeyiz. Örnek bir eğitim modeli oluşturmak amacıyla modern teknolojik donanımlarla hazırladığımız fakültemiz, tecrübeli eğitim kadrosuyla günümüzün ve geleceğin diş hekimlerini yetiştirecek ve Diş Hekimliğini bir meslekten öte yaşam biçimi olarak benimsemenizde sizlere yardımcı olacaktır.

Diş Hekimliği bilim ve sanatı bir arada öğrencilerine sunan bir bilim dalıdır. Bu sebeple, mesleğinde donanımlı, farkı düşünce yapısı ve anlayışa sahip, güncel teknolojik gelişmeleri takip eden, iletişim ve empati yetenekleri gelişmiş ve etik değerlere bağlı öğrenciler yetiştirmek öncelikli hedefimizdir.

Sağlık gibi son derece önemli ve hata kabul etmeyen bir alanda öğrenci yetiştirmenin sorumluluğunun farkındayız ve öğrencilerimizle bir ekip gibi çalışarak yalnızca ulusal değil uluslararası alanda da büyük başarılar elde etmeye devam edeceğiz.

Birlikte büyük başarılar elde edeceğimize inanıyor, tüm akademik ve idari kadrodaki çalışma arkadaşlarım adına başarılı bir eğitim hayatı diliyorum.

Prof. Dr. Ali Hakan DEVELİOĞLU

Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı